Про погодження встановлення МАФу по вул. Шевченка в смт. Східниця

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

РІШЕННЯ

30 жовтня  2018 р.                              Східниця                                                         № 97

Про погодження встановлення МАФу по вул. Шевченка

в смт. Східниця

Керуючись ст. 33, 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, відповідно до договору оренди земельної ділянки № 04.08.439.00160 від 19.12.2008 року, розглянувши звернення гр. Журавчак Л.М. та інші подані нею документи,   виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити  гр. Журавчак Л.М. встановлення малої архітектурної форми на земельній ділянці, що знаходиться в неї в оренді (згідно договору оренди земельної ділянки № 04.08.439.00160 від 19.12.2008 року)  та розташована на вул. Шевченка в смт. Східниці.
  2. Зобов’язати  гр. Журавчак Л.М.   замовити паспорт прив’язки малої архітектурної форми у відділі архітектури та містобудування Бориславської міської ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури .

Селищний голова                                                                                              І.Є. Піляк