Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах містобудівної документації:

1. Містобудівна документація, щодо якої здійснюється процедура:

Детальний план території забудови на вул.Бориславській в смт. Східниця Львівської області.
Замовник: Виконавчий комітет Східницької селищної ради.
Розробник документації: ФОП Дирик Т. Т.

1. З основними техніко-економічними показниками, графічними матеріалами та змістом проекту можно ознайомитись на сайті Східницької селищної ради та в приміщенні Східницької селищної ради за адресою: Львівська область, м.Борислав, смт.Східниця,вул.Золота Баня 3, з 9-ї по 17-ту годину в робочі дні.
  2. Посадова особа Східницької селищної ради, відповідальна за організацію розгляду пропозицій: Журавчак Ю.Д.
  3. Прийом пропозицій (зауважень) – в строк до 14.12.2018 року. Розгляд пропозицій та проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації відбудеться 17.12.2018 року в приміщенні Східницької селищної ради о 10.00 годині.
  4. В громадських слуханнях можуть прийняти участь особи, визначені п.7 Постанови КМУ №555 від 25.05.2011 року «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».

ДПТ на вул.Бориславській