Управління обслуговування громадян Бориславський відділ обслуговування громадян (сервісний центр)

Відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2018 рік» з 01 грудня 2018 року прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, становитиме 1497,00 грн. (в даний час – 1435,00грн.). У зв’язку із зростанням прожиткового мінімуму пенсіонери вже у грудні отримають перераховані пенсії.
Таким чином, мінімальна пенсійна виплата з 01 грудня поточного року  становитиме 1497, 00 грн., максимальна виплата – 14970,00 грн.

Відповідно, зросте і розмір надбавок, підвищень та інших виплат, які встановлюються до пенсій в розрахунку із прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Отже, з 01 грудня 2018 року більші пенсії отримають громадяни, які отримують пенсії у зв’язку з втратою годувальника, мають понаднормативний стаж, ветерани війни, орденоносці тощо, а суми, на які зростуть пенсійні виплати, у кожного будуть різні.

Зоряна Ткачів,
начальник Бориславського відділу обслуговування громадян (сервісний центр)