Про будівництво берегоукріплення безіменного гірського потоку  по вул. Шевченка (права притока р. Східничанка) в смт. Східниця м. Борислава

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

22 листопада 2018 р.                              Східниця                                      № 114

 

 

Про будівництво берегоукріплення

безіменного гірського потоку  по вул. Шевченка

(права притока р. Східничанка) в смт. Східниця м. Борислава

 

 

 

Відповідно до п.п.8 п.а ч.1, ч.2 ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.29, 31 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.14 Закону України “Про основи містобудування”, ст.ст.10, 107-108 Водного кодексу України, та розглянувши заяву гр. Новікової О.В. та інші подані нею документи, виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Дати дозвіл гр. Новіковій Олені Вікторівні, що зареєстрована за адресою: вул. Сонячна, 7/9 кв. 66 м. Одеса, на проведення робіт по берегоукріпленню безіменного гірського потоку по вул. Шевченка (права притока р. Східничанка) в смт. Східниця м. Борислава Львівської області навпроти власної земельної ділянки(кадастровий номер 4610345400:02:015:2542, площа – 0,06 га).

 

  1. Доручити відділу архітектури  та  містобудування  Бориславської  міської  ради видати містобудівні умови та обмеження для об’єкта містобудування відповідно до п.1 рішення.

 

  1. Зобов’язати гр. Новікову О.В..:

3.1. Виготовити проектну документацію на будівництво берегоукріплень безіменного гірського потоку  по вул. Шевченка (права притока р. Східничанка) в смт. Східниця м. Борислава Львівської області та провести її експертизу у встановленому законодавством порядку.

3.2. У разі отримання позитивного висновку експертної організації укласти договір на будівництво берегоукріплення безіменного гірського потоку  по вул. Шевченка (права притока р. Східничанка) в смт. Східниця м. Борислава Львівської області  з організацією, яка має ліцензію на виконання даних робіт.

3.3. Після закінчення будівництва об’єкта містобудування здати його в експлуатацію у встановленому чинним законодавством порядку.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

Селищний голова                                                                                        І.Є. Піляк