Про результати державного фінансового аудиту

 

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

22 листопада 2018 р.                               Східниця                                            № 105

 

Про результати державного фінансового

аудиту

 

Заслухавши інформацію селищного голови Піляка І.Є. про результати державного фінансового аудиту виконання бюджету селища Східниця за 2015-2017 роки та січень – червень 2018 року, з метою забезпечення дотримання вимог бюджетного законодавства при формуванні та виконанні бюджету, уникнення необгрунтованих втрат, врахування усіх можливих резервів зміцнення ресурсної бази місцевого бюджету  керуючись ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Інформацію про результати державного фінансового аудиту виконання бюджету селища Східниця за 2015-2017 роки та січень – червень 2018 року взяти до відома.

 

  1. Вжити заходів щодо:

– затвердження на правовому рівні приналежності земель до територіальної громади та відповідно меж селища Східниця;

– чіткого розмежування мети та завдань програм на освоєння коштів бюджету селища Східниця, зокрема в частині виділення бюджетних коштів на благоустрій території селища та фінансову підтримку комунальних підприємств.

 

  1. Забезпечити оформлення договірних відносин із замовниками на пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів. (Маліновською О.Г., Жук С.М, Николишин М.Г., Стецишин М.В.).

 

  1. Селищному голові:

– призначити відповідальну особу для забезпечення інформування органів ДФС про надання даних щодо об’єктів нерухомості на території смт. Східниця;

– прийняти розпорядження про призначення відповідальних осіб та з визначенням чіткого терміну внесення техніко-економічних характеристик основних засобів та привести їх облік до вимог законодавства

 

  1. Заступнику селищного голови:

– розробити та подати на затвердження посадові інструкції та графік документообігу в Східницькій селищній раді.

 

  1. Головному бухгалтеру Східницької селищної ради, бухгалтерам КП «Господарник» та КП «Східницькі джерела», державному реєстратору речових прав на нерухоме майно Східницької селищної ради:

– забезпечити збільшення вартості комунального майна на суму проведеної реконструкції об’єктів, а також поставити на облік (зареєструвати) побудований об’єкт як майно комунальної власності.

 

  1. Інформацію щодо врахування наданих пропозицій із зазначенням досягнутого економічного та соціального ефекту подавати в Західний офіс держаудитслужби до 30.11.2018 року та а подальшому щокварталу до 10 числа місяця наступного періоду.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію мандатну, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку.

 

 

 

Селищний голова                                                                                           І.Є. Піляк