Про надання статусу особи, що постійно проживає та працює(навчається)

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

00.00.2018 р.                               Східниця                                                     № 00

Про надання статусу особи, що

постійно проживає та працює(навчається)

на території населеного пункту, якому надано

статус гірського

Відповідно до ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись постановою Кабінету  Міністрів  України від 11.08.1996 року № 674 „Про  перелік населених пунктів, яким надано статус гірський”, п. 4 Положення про порядок видачі посвідчення громадянина, який проживає, працює (навчається) на території гірського населеного пункту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1996 року № 345, розглянувши заяву гр. Данилюк М.В., Баран Н.Р. та інші подані ними документи, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Надати статус особи гірського населеного пункту громадянам,  які постійно   працюють(навчаються) та  проживають у смт. Східниця м. Борислава Львівської області, а саме:

– Данилюк Маргариті Вікторівні ( проживає(зареєстрована) – вул. Зарічна, *** смт. Східниця);

– Баран Надії Валентинівні ( проживає(зареєстрована) – вул. Шевченка, *** смт. Східниця)

1. Видати громадянам, зазначених в п.1 рішення, посвідчення встановленого зразка.

1. Зобов’язати Данилюк М.В., Баран Н.Р. (Баран Н.В. – при досягненні повноліття) в разі зміни реєстрації постійного місця проживання, працевлаштування  (закінчення чи зміни місця навчання) звернутись до виконавчого комітету Східницької селищної ради з відповідною заявою щодо припинення дії посвідчення громадянина, який проживає, працює (навчається) на території населеного пункту, якому надано статус гірського.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію мандатну, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку.

Селищний голова                                                                                           І.Є. Піляк