Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

11 грудня 2018 р.                                     Східниця                                              № 122

 

Про надання дозволу на

розміщення зовнішньої реклами

Відповідно до п.п.13 п. «а» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 року №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», керуючись Законом України «Про рекламу», розглянувши заяву ФОП Савчина Ю.В. та інші подані ним документи, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

  1. Дати дозвіл ФОП Савчину Юрію Володимировичу на розміщення окремо стоячої рекламної конструкції типу «сіті-лайт» в кількості 3(трьох) шт. розміром 1,2х0,85 м на вул. Шевченка (біля буд. № 1, 96, 126) та на вул. Бориславській(біля буд. № 2, 4, 8, 22, 40, 75) розміром 1,2х0,85 м в кількості 9(дев’ять) шт. у смт. Східниця терміном на 1 (один) рік.

 

  1. Комунальному підприємству “Господарник” (М. Сокаль) оформити та видати дозвіл ФОП Савчину Ю.В. на розміщення зовнішньої реклами відповідно до п.1 рішення у встановленому порядку.
  2. Суб’єктам підприємницької діяльності, відповідно до п. 1 даного рішення, постійно утримувати прилеглу територію радіусом 6 м від окремостоячої рекламної конструкції або до проїжджої частини дороги в належному санітарному стані.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                                  І.Є. Піляк