Про збільшення статутного капіталу та затвердження нової редакції статуту КП «Господарник» Східницької селищної ради  

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

18.12.2018 року                                        Східниця                                               № 614

 

Про збільшення статутного капіталу та

затвердження нової редакції статуту

КП «Господарник» Східницької селищної ради

 

Відповідно до ст. ст. 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 144 Конституції України, керуючись ст. ст. 57, 78 Господарського кодексу України, частиною 4 статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», беручи до уваги лист КП «Господарник» від 17.12.2018 року № 173, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Збільшити статутний капітал комунального підприємства «Господарник» та встановити його в розмірі 3 521 400, 00 (три  мільйони п’ятсот двадцять одна тисяча чотириста гривень) грн.

 

  1. Внести зміни до п. 4.3 ст. 4 Статуту КП «Господарник» Східницької селищної ради та викласти його в такій редакції: «Підприємству встановлюється статутний капітал у розмірі 3 521 400, 00 (три мільйони п’ятсот двадцять одна тисяча чотириста гривень ) грн ».

 

  1. Викласти Статут комунального підприємства «Господарник» у новій редакції згідно з додатком до цього рішення.

 

  1. Комунальному підприємству «Господарник» (М. Сокаль) провести заходи  щодо державної реєстрації статуту комунального підприємства у порядку, встановленому чинним законодавством України.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію  мандатну, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку.

 

 

 

Селищний голова                                                                                       Піляк І.Є.