Східниця весело, щасливо та багатолюдно відсвяткувала Новорічно – Різдвяні свята.

Новорічно – Різдвяний фестиваль у курортному селищі Східниця підійшов до завершення. Цього року східничани та гості курорту мали змогу весело та незабутньо провести Різдвяні свята. Початком фестивалю стала цікава розважальна програма в Новорічну ніч. Новорічні забави та святкова дискотека додали святкуванню особливий настрій.
Своїм яскравим виступом привітав Східницю з Різдвом Христовим вертеп Народного дому “Просвіта”. Протягом свят учасники вертепу завітали у різні заклади та приватні садиби. Вони показували і передавали гостям Східниці традиції та культуру нашого краю. Таке театралізоване дійство наповнює людей добром, радістю, створює святкову атмосферу та зміцнює віру у щасливе майбутнє.

Світлина від Сайт Східницької Селищної Ради.

Під час свят не перестає розвиватись і спортивне життя селища. Уже традиційно протягом Різдвяних свят відбувся щорічний шкільний турнір з волейболу. Організатори – Східницька ЗОШ та ГО СК “Східниця”. Волейбол є простою і загальнодоступною грою, але доволі цікавою. Вона не має обмежень у віці і головне допомагає з користю для здоров’я провести час. Цьогоріч у грі взяли участь 11 команд. Серед них, вперше, грала команда представників Східницької селищної ради та депутатського корпусу. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Сайт Східницької Селищної Ради.

Напередодні Святого Водохреща, було організовано благодійну виставку-ярмарок баночок для освячення води. Виручені кошти було. передано для потреб Дрогобицького добровільного товариства дітей-інвалідів.Світлина від Сайт Східницької Селищної Ради.

Світлина від Сайт Східницької Селищної Ради.
Святкування Водохреща продовжилося освяченням води на річці Східничанка. Особливо зачарував усіх присутніх вирізаний активістами – Олегом Жуком, Юрієм Журавчаком, Ярославом Журавчаком, Ігором Пріцаком – хрест. Кожного року, завдяки їх старанням, хрест біля ополонки має неповторний вигляд та нове оформлення.

Світлина від Сайт Східницької Селищної Ради.
Світлина від Сайт Східницької Селищної Ради.Світлина від Сайт Східницької Селищної Ради.Отець Микола Мисів та об’єднання УМХ – Східниця, організували проведення колоритного фестивалю вертепів “Різдвяна зірка”. Ð¡Ð²Ñ–тлина від Сайт Східницької Селищної Ради.
Світлина від Сайт Східницької Селищної Ради.Світлина від Сайт Східницької Селищної Ради.Світлина від Сайт Східницької Селищної Ради.Світлина від Сайт Східницької Селищної Ради.Завершенням свят став вражаючий концерт Національної заслуженої Капели бандуристів імені Г.Майбороди в НД “Просвіта”. Їх виступ – це неймовірний потік енергії, добра, позитиву. Їх “Різдвяний концерт” пронизаний святковими нотами радості, миру та спокою.Світлина від Сайт Східницької Селищної Ради.

Світлина від Сайт Східницької Селищної Ради.
Селищний голова Східниці – Іван Піляк надзвичайно вдячний всім, хто приклав чимало зусиль для того, щоб свята у Східниці пройшли цікаво та незабутньо, зокрема директору НД”Просвіта” Наталі Хайнацькій, керівнику ГО СК “Східниця” Богдану Проню, директору Східницької ЗОШ Мирославі Кость, о.Миколі Мисіву та всім небайдужим східничанам.
Ми можемо гордитися, що нам випала честь жити в такому культурно, спортивно, інфраструктурно розвиненому куточку землі. А гості, які хоча б раз завітали до Східниці повертаються сюди знову і знають, що кожного року ми стаємо ще кращими і маємо чим здивувати.