Про присвоєння поштової адреси  об’єкту нерухомості

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

24 січня 2019 р.                               Східниця                                                     № 8

 

Про присвоєння поштової

адреси  об’єкту нерухомості

 

Відповідно до ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.39 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.14 Закону України “Про основи містобудування”, Положення про Порядок присвоєння(зміну) та реєстрації адрес об’єктам нерухомості смт. Східниця м. Борислава Львівської області, затвердженого рішенням Східницької селищної ради № 163 від 16.09.2016 року, розглянувши заяву ТзОВ «УКРБУДПОСТАЧ»  та інші подані ним документи, виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Присвоїти об’єкту нерухомості – «Котеджу з вбудованою прохідною», що є 1-ою чергою «Будівництва готельного комплексу з лікувально-оздоровчими функціями на 98 місць в курортному комплексі «Бадаринки» по вул. Б. Хмельницького в смт. Східниця Львівської області», збудованого ТзОВ «УКРБУДПОСТАЧ» на земельній ділянці, що перебуває у його користуванні на підставі договору оренди земельної ділянки від 07.04.2008 р. № 04.08.349.000.61 та розташована на вул. Б. Хмельницького у смт. Східниця, поштову адресу: вул. Б. Хмельницького, 30, смт. Східниця м. Борислава, Львівська область.

 

  1. Зобов’язати ТзОВ «УКРБУДПОСТАЧ»:

2.1. встановити на будівлі аншлаг з назвою вулиці і номером об’єкту нерухомості;

2.2 проводити утримання об’єкту нерухомості та прилеглої території у відповідності до вимог Правил благоустрою смт. Східниця, затверджених рішенням Східницької селищної ради №77 від 12.04.2011 року.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                           І.Є. Піляк