Про присвоєння поштової адреси  об’єкту нерухомості

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

24 січня 2019 р.                               Східниця                                                     № 9

 

Про присвоєння поштової

адреси  об’єкту нерухомості

 

Відповідно до ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.39 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.14 Закону України “Про основи містобудування”, Положення про Порядок присвоєння(зміну) та реєстрації адрес об’єктам нерухомості смт. Східниця м. Борислава Львівської області, затвердженого рішенням Східницької селищної ради № 163 від 16.09.2016 року, розглянувши заяву ТзОВ ПВТЛ «Калина»  та інші подані ним документи, виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Присвоїти об’єкту нерухомості – «Пансіонату відпочинку та лікування “Калина”», збудованого ТзОВ ПВТЛ «Калина» на земельній ділянці, що перебуває в нього на праві приватної власності та розташована на вул. Промисловій у смт. Східниця, поштову адресу: вул. Промислова, 35, смт. Східниця м. Борислава, Львівська область.

 

  1. Зобов’язати ТзОВ ПВТЛ «Калина»:

2.1. встановити на будівлі аншлаг з назвою вулиці і номером об’єкту нерухомості;

2.2 проводити утримання об’єкту нерухомості та прилеглої території у відповідності до вимог Правил благоустрою смт. Східниця, затверджених рішенням Східницької селищної ради №77 від 12.04.2011 року.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                            І.Є. Піляк