Прогулянка парком Пантелеймона Цілителя

Невеличке селище Східниця, що знаходиться у Львівській області, це не тільки відомий далеко за межами України бальнеологічний курорт з цілющими джерелами мінеральної води «Нафтуся», але й місцина куди знову і знову хочеться повертатись, щоб відчути спокій, затишок та близькість природи.

Розташована на висоті 800 м над рівнем моря серед пологих гір, вкритих хвойними лісами, Східниця манить туристів своїми мальовничими краєвидами і теплим літечком, і достатньо м‘якою зимою.

Незабутньою для кожного мандрівника буде прогулянка парком святого Пантелеймона Цілителя.
Це природний ландшафтний парк, закладений з ініціативи селищного голови Івана Піляка 9 серпня 2013 року – в день, коли в християнських храмах згадують Великомученика Пантелеймона. Молитовно звертаючись до святого в капличці, що побудована тут, люди просять про порятунок та зцілення важко хворих.

Створені в цьому куточку землі унікальні природні умови, що поєднують в собі чисте гірське повітря, неймовірні краєвиди та цілющі джерела, безумовно сприяють поверненню фізичного здоров‘я та відновленню психологічної рівноваги.

Парк займає територію 8 гектарів та знаходиться не далеко від центру селища. Згори гарно видно новозбудований Амфітеатр, готелі «Київська Русь» та «ДіАнна».

Тут надзвичайно приємно гуляти, адже в парковій зоні висаджені липи, магнолії та каштани. Зовсім поруч ялиновий ліс, де б‘ють джерела залізної та гліцеринової мінеральних вод.

Перепочити тут можна на комфортних лавах, любуючись майстерно створеними квітниками. Хто звик до більш активного відпочинку, може покататись на велосипеді або потренуватись на турніках. На алеях парку встановлені ліхтарі,так що прогулянки у вечірній час обіцяють бути дуже романтичними.

Популярності парку додають відтворені тут макети нафтових качалок, які використовувались в ті часи, коли нафтовидобуток в цих краях тільки починав зароджуватись.

Невимушено спацеруючи парком, можна цілодобово слухати цікаві розповіді гіда та відкривати для себе нову Східницю, глибше вивчаючи її історію. Так як це зробили учасники міжрегіонального проекту  Профікемп – команда Oil City

Адреса:

вул. Золота Баня, 7а