Цього тижня OilCity печакучаманили. Впродовж туру відвідано три школи та охоплено близько 200-т осіб з числа учнівської молоді. Розповідали про рідний край та ПрофіКемп. Підсумкову історико-краєзнавчу конференцію “Стежками рідного краю” учасники команди провели для батьків та партнерів проекту ПрофіКемп в Центральній бібліотеці м. Борислава. Саме про Східницькі туристичні об’єкти було висвітлено шість доповідей.

 

МЕГА крута конференція. Все вдалося, доповідачі – на РІВНІ, хоча вдосконаленню не має меж. Позитивні відгуки запрошених. Та чи могло бути інакше? Адже більш вдячної аудиторії годі було пошукати, бо це батьки та партнери проекту. Все тривало близько 2-х годин, але ніхто не поспішав розходитись. Риторика була зрозумілою, запам’ятовувалась та не втомлювала. Обраний формат, наближений до ПЕЧА КУЧА виправдав себе! Світлини з багаторазовим чемпіоном України з гірськолижного спорту Дмитром Мицаком, заступником директора Історико-культурного заповідника “Нагуєвичі” Галиною Топільницькою, директором туристично-інформаційного центру “Східниця” Василем Менько зроблять цю конференцію незабутньою.

Саме про Східницькі туристичні об’єкти було висвітлено шість доповідей.
Чудова атмосфера та професійність учасників, вселяють впевненість на перемогу нашої команди. Дуже щасливий з того що міг долучитись до даного дійства.
Бажаю перемоги!!!

Директор туристично-інформаційного центру “Східниця” Василь Менько.