Кафе «Мармуляда»

Ввічливе ставлення до клієнтів, швидке та якісне обслуговування є нормою цього закладу.

Кафе розташоване в центрі міста Борислава та є улюбленим місцем сімейного відпочинку для його мешканців, бо все тут організовано командою людей, котрі самі залюблені в своє місто. Навіть назву придумали колоритну, щоб привабити приїжджих - перший раз, бодай з цікавості, а місцеві і так знають, що мармуляда – це зварені з цукром до загущення фрукти. То ж фірмові гофри, в тому числі з мармулядою надзвичайно популярні. А незабутній смак різноманітних десертів, серед яких сирне суфле з персиком, паннакота, шоколадний мус з апельсином змушують неодноразово повертатись сюди знов. Родзинкою кафе є торти та тістечка власного виробництва.

Кафе пропонує повноцінні обіди, перші страви,  блюда з м’яса та риби, салати, гарячі та прохолодні напої, а також піца. Є спеціальні пропозиції для дітей. Ввічливе ставлення до клієнтів, швидке та якісне обслуговування є нормою цього закладу.

Затишний інтер’єр, витриманий в теплих відтінках, доповнює оздоблення з цегли та натурального дерева. А розміщені на стінах предмети та різноманітні дрібнички, привертають увагу гостей і скорочують їх час в очікуванні замовлення. Простору додають панорамні вікна. Ігрові кімнати облаштовані з любов’ю, дітям тут цікаво та комфортно. А, допоки діти граються, можна насолодитися спокійною бесідою в колі рідних, близьких чи друзів.

Відвідувачів також приваблює можливість взяти участь в майстер-класах з оздоблення тістечок чи виготовлення піци, які зчаста пропонує кафе. В одному з таких майстер-класів взяла участь команда бориславських школярів - учасників проекту «ПрофіКемп», що має назву Oil City, і тепер одностайно рекомендує кафе «Мармуляда» всім, хто хоче смачно поїсти та гарно провести свій час.

Подорож Бориславом та Східницею неодмінно запам'ятається, якщо в туристичному маршруті передбачити зупинку в кафе «Мармуляда».

Адреса:

 пл. Івана Франка, 2

м.Борислав, Львівська область

Україна

82300