ТАОР ЕКСТРІМ:

«Час повертатись до природи»

Коли приходить час планувати свою відпустку перед нами постає низка запитань: де і як відпочити? Учасники міжрегіонального профорієнтаційного проекту Профікемп – команда Oil City з Борислава, радить передусім прислухатися до своїх внутрішніх відчуттів, бажань і потреб та, в підсумку, вибрати той вид дозвілля, якого бажає душа і вимагає тіло.

Відпочинок на любий смак, для дорослих, дітей та цілих родин пропонує  готельно-відпочинковий комплекс «Таор Карпати», що розташований в мальовничому куточку Львівщини, недалеко від селища Східниця.

Весь спектр сучасного сервісу від умов проживання, харчування, оздоровлення та дозвілля органічно вписується в концепцію ТАОР КАРПАТИ: «Час повертатись до природи».

Перебуваючи тут, в оточенні величних гір, схили яких вкриті смарагдовими лісами та стрімко спускаються до берегів бурхливої ріки Стрий , Ви неодмінно відчуєте містичне єднання з природою через повернення до своїх витоків, свого коріння. Все це створює передумови для здорового сну, комфортного та різнопланового відпочинку. А таке розмаїття розваг, що зосереджене в Таор Карпати, трудно ще десь знайти. Тут створений цілий розважальний центр під назвою ТАОР ЕКСТРИМ. Привітні адміністратори здатні задовольнити найвибагливіші смаки туриста.

Якщо Ви прихильники активного відпочинку, то ВАМ запропонують катання на велосипедах або прогулянки верхи на свіжому повітрі, які неодмінно подарують добрячий заряд позитиву. Піші походи за грибами, ягодами чи польовими квітами відкриють для Вас багато таємниць природи. А мандрівки карпатськими вершинами надовго залишать у Вашій пам’яті спогади про неповторну красу навколишнього світу.

Є де розгулятись поціновувачам екстриму. Приміром, Ви можете зустріти світанок в небі, здійснивши політ на повітряній кулі або аерошуті. В Таор Карпати Вам під силу буде підкорити неприступні гірські дороги на квадроциклах чи позашляховиках. Не оминіть увагою мотузковий парк та обов'язково випробуйте свою відвагу в проходженні цікавого маршруту над землею, так як це зробили учасники команди Oil City. Зосередивши свою увагу над доланням перешкод, Ви направду забудете про повсякденні клопоти, а вгамувавши страх висоти, зможете насолодитись чудовими краєвидами. Здобути чи розвинути навики стрільця Вам запропонують досвідчені інструктори зі стрільби з пневматичної гвинтівки чи лука. Прекрасним доповненням активного відпочинку стануть настільні ігри, які доступні при любій погоді. А хороший настрій та захоплюючу пригоду Вам гарантує Пейнтбол.

А чого ж сподіватися шанувальникам більш спокійного відпочинку? На Вас чекають інтерактивні та інтелектуально-розважальні забави. Пориньте в світ головоломок та подорожуйте «Навколо світу за 60 хвилин» за допомогою квесту в реальному часі. Тут Вам знадобляться знання з географії, точних наук та літератури, а ще командна гра, яку продемонстрували профікемпівці з Oil City. Цікаво взяти участь в туристичному квесті та навчитись розкладати намет, орієнтуватись на місцевості, розпалювати вогонь. «Зачарований ліс» подарує Вам зустріч з казковими героями, а Тімбілдінг-квест зобов'яже знайти криївку в лісі. Проявити свої найкращі розумові здібності допоможе гра «Що? Де?

Коли?». І, звичайно, більярд. Не можливо під час відпочинку обійтись без цієї корисної інтелектуальної гри

Серед інших пропозицій Таор Карпати, Вас заінтригує можливість оригінально та незвично овідчитись в коханні, або зробити незабутнім день народження для своєї дитини, заздалегідь обравши тематику казкового свята. Це може бути Туристична пригода чи Шалені пірати, а можливо до вподоби Крижане серце, Фіксики чи В гостях у лицарів. Зацікавить дітей також відома гра Angry birds. Дорослі ж зможуть досхочу поспівати в Караоке, взяти участь в дівочих та холостяцьких вечорах. Безумовно, буде вдосталь бажаючих зберегти в пам'яті незабутні миті відпочинку і обрати найкращі пейзажі для фотосесії.

Справжній відпочинок це той, після якого відчувається прилив сил і заряд бадьорості. Тому, не відмовляйте собі у відпочинку.... Приїздіть в ТАОР КАРПАТИ. Обирайте туристичний маршрут, запропонований командою OilCity.

Адреса:

вул. Івана Франка, 33