Мінеральні води Східниці – це неоціненний дар і джерело життя. Ми приділяємо багато уваги питанню благоустрою джерел, оскільки наше дбайливе ставлення – це запорука збереження цілющих властивостей води та сталого розвитку курорту. У вересні 2017 було збудовано бювет та облагороджено територію джерел №21, 21а, у жовтні 2018 реконструйовано надкаптажну споруду джерел №25 та №26,та облаштовано – освітлену (в темну пору доби) пішохідну доріжку до дж. №5 та №6.
Сьогодні, через незадовільний стан надкаптажної споруди джерела №15, який несе загрозу здоров’ю гостей та мешканців Східниці, Східницька селищна рада розпочинає поточний ремонт підпірної стіни.

Незабаром, завдяки виграному мікропроекту планується провести будівництво даху надкаптажної споруди джерела №15.