Про затвердження Програми благоустрою селища

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

28.03.2019 року                                        Східниця                                                   № 672

Про затвердження Програми благоустрою

селища Східниця на основі організації та

проведення оплачуваних громадських робіт у 2019 році

 

         Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Програми благоустрою селища Східниця на основі організації та проведення оплачуваних громадських робіт у 2019 році, затвердженої рішенням селищної ради від 25 січня 2019 року № 629, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Організувати у 2019 році за участю Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості на об’єктах благоустрою селища Східниця громадські роботи, які проводитимуться на території селищної ради, мають суспільно корисну спрямованість та направлені на вирішення питань благоустрою селища, відповідають потребам  територіальної  громади  і  сприятимуть її соціальному розвитку.
 2. До організації громадських робіт , вказаних у п. 1 цього рішення, залучаються зареєстровані безробітні та (або) працівники, які втратили частину заробітної плати, з оплатою їх праці за рахунок коштів селищного бюджету та коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття у рівних частках пропорційно сумі витрат на оплату праці залучених працівників.
 3. Здійснювати громадські роботи у 2019 році в КП «Господарник».

4 Затвердити перелік видів громадських робіт з благоустрою, які у 2019 році планується проводити на території селищної ради, згідно з додатком.

 1. Селищному голові І. Піляку:

– укласти  договір з Бориславською міською філією Львівського обласного центру зайнятості щодо організації та проведення громадських робіт відповідно до пунктів 1-3 цього рішення;

–  забезпечити оперативне вирішення першочергових організаційних і матеріально-технічних проблем щодо організації і проведення оплачуваних громадських робіт.

 1. Головному бухгалтеру селищної ради провести в установленому порядку фінансування видатків з організації та проведення громадських робіт за рахунок коштів селищного бюджету у сумі 30 000 грн., затвердженої рішенням селищної ради від 25.01.2019 р. № 629 та відповідні суми коштів ФЗДСС України на випадок безробіття.
 2. Контроль за виконанням рішення залишити за селищним головою.

 

 

Селищний голова                                                                                           Піляк І.Є.

                                                                                              

 

 

                                                                                            Додаток до рішення

селищної ради

від 28.03.2019 р.  № 672

 

 

Перелік видів громадських робіт з благоустрою,

які у 2019 році планується проводити на території

Східницької селищної ради.

 

 1. Благоустрій території населеного пункту, а також прилеглих до неї територій, об’єктів соціальної сфери, кладовищ, зон відпочинку і туризму, культових споруд, придорожніх смуг, а саме:

– обкошування, видалення самосіву дерев і кущів та прибирання кладовищ, придорожніх смуг, відпочинкових зон (парку селища) та інших об’єктів загального  користування.

– проведення поточного (відновлювального) ремонту та експлуатаційного утримання об’єктів соціальної сфери.

– вивезення сміття з кладовищ та територій загального користування.

 1. Роботи, пов’язані з відновленням та благоустроєм природних джерел та водоймищ, криниць, русел річок, укріплення дамб, мостових споруд.
 2. 3. Ліквідація стихійних сміттєзвалищ.
 3. 4. Проведення робіт з озеленення та догляду зелених насаджень у межах населеного пункту.
 4. 5. Впорядкування території населеного пункту з метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, визнаних такими у встановленому порядку.
 5. 6. Проведення робіт, пов’язаних з благоустроєм садиб та ремонтом приватних житлових будинків одиноких громадян, ветеранів, інвалідів, що проводяться за рішенням органу місцевого самоврядування ( у випадку прийняття таких рішень).
 6. Проведення інших необхідних робіт з благоустрою села, які мають суспільно-корисну спрямованість, відповідають потребам територіальної громади селища і сприяють її соціальному розвитку.

 

 

 

Секретар селищної ради                                                                      Журавчак Ю.Д.