Про облаштування місця для розміщення малих архітектурних форм по вул. Кропивницькій в смт. Східниця

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

05 квітня  2019 р.                                   Східниця                                                      № 43

 

Про облаштування місця для розміщення

малих архітектурних форм по вул. Кропивницькій

в смт. Східниця

 

Відповідно до пп.3, 7 п. «а» ст.27, ст. 29, пп.8 п. «а» ст.30, ч. 6 ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  керуючись  Законом України  «“Про благоустрій населених пунктів“», Правилами благоустрою смт. Східниця, затверджених рішенням Східницької селищної ради №77 від 12.04.2011 року, беручи до уваги рішення Східницької селищної ради № 731 від 19.09.2014 року “Про затвердження Схеми розміщення тимчасових споруд для проведення підприємницької діяльності в смт. Східниця”, рішення Східницької селищної радим № 536 від 25.09.2018 року “Про затвердження проекту відведення, державну реєстрацію та передачу у постійне користування земельної ділянки”,   звіт Західного офісу Держаудитслужби про результати державного фінансового аудиту виконання бюджету селища смт. Східниця за 2015-2017 роки та січень — червень 2018 року № 08-19/5 від 01.11.2018 року, розглянувши звернення комунального підприємства „Господарник”, з метою створення додаткових місць під розміщення малих архітектурних фор,  виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Облаштувати місце для розміщення малих архітектурних форм по вул. Кропивницькій в смт. Східниця на земельній ділянці площею 1000 кв.м, що передана в постійне користування КП “Господарник” Східницької селищної ради.

 

  1. 2. Зобов’язати КП “Господарник”(М.Сокаль) вжити заходів по проведенню робіт щодо облаштування земельної ділянки по вул. Кропивницькій в смт. Східниця для розміщення малих архітектурних форм відповідно до п. 1 рішення.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну депутатську комісію охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури .

 

 

Селищний голова                                                                                                     І.Є. Піляк