1. Містобудівна документація, щодо якої здійснюється процедура:

детальний план території забудови на вул.Шевченка (р-н вулиці Л.Українки)  в смт.Східниця Львівської області.

1. Замовник: Виконавчий комітет Східницької селищної ради.
  2. Розробник документації: ФОП М. Лопушанський
  3. З основними техніко-економічними показниками, графічними матеріалами та змістом проекту можно ознайомитись на сайті Східницької селищної ради та в приміщенні Східницької селищної ради за адресою: Львівська область, м.Борислав, смт.Східниця,вул.Золота Баня 3, з 9-ї по 17-ту годину в робочі дні.
  4. Посадова особа Східницької селищної ради, відповідальна за організацію розгляду пропозицій: Журавчак Ю.Д.
  5. Прийом пропозицій (зауважень) – в строк до 01.07.2019 року. Розгляд пропозицій та проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації відбудеться 05.07.2019 року в приміщенні Східницької селищної ради о 09.00 годині.
  6. В громадських слуханнях можуть прийняти участь особи, визначені п.7 Постанови КМУ №555 від 25.05.2011 року «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».

містобудівна д-ція