Про присвоєння поштової адреси частинам житлового будинку

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

00 .00. 2019 р.                               Східниця                                                          № 00

Про присвоєння поштової

адреси частинам житлового будинку

Відповідно до ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.39 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.14 Закону України “Про основи містобудування”, Положення про Порядок присвоєння(зміну) та реєстрації адрес об’єктам нерухомості смт. Східниця м. Борислава Львівської області, затвердженого рішенням Східницької селищної ради № 163 від 16.09.2016 року, розглянувши заяву гр. Піляк Б.Б.  та інші подані нею документи, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Присвоїти 1/1 ч-ні житлового будинку № 58/6 на вул. Гірській у смт. Східниця, що належать на праві приватної власності гр. Піляк Богдані Богданівні, загальною площею 167,6 м кв., житловою площею 107,9 м кв., які фактично складатимуть об’єкт житлового будинку, поштову адресу: вул. Гірська, 58/6/1 смт. Східниця, м.Борислав, Львівська область згідно з Висновком щодо технічної можливості поділу об’єктів нерухомого майна ПП “Архібуд1” від 13.12.2018 р. № б/н.
    1. Присвоїти 1/1 ч-ні житлового будинку № 58/6 на вул. Гірській у смт. Східниця, що належать на праві приватної власності гр. Піляк Богдані Богданівні, загальною площею 87,4 м кв., житловою площею 46,0 м кв., які фактично складатимуть об’єкт житлового будинку, поштову адресу: вул. Гірська, 58/6/2 смт. Східниця, м.Борислав, Львівська область згідно з Висновком щодо технічної можливості поділу об’єктів нерухомого майна ПП “Архібуд1” від 13.12.2018 р. № б/н..

1. Зобов’язати гр. Піляк Б.Б..:

3.1. встановити на об’єкті нерухомості аншлаг з назвою вулиці і номером будинку та квартир;

3.2 проводити утримання об’єкта нерухомості та прилеглої території у відповідності до вимог Правил благоустрою смт. Східниця, затверджених рішенням Східницької селищної ради №77 від 12.04.2011 року.

Селищний голова                                                                                                     І.Є. Піляк