Про демонтаж об’єктів незаконно встановлених  на захоплених (зайнятих) земельних ділянках на території смт. Східниця

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

1. 00. 2019 р. Східниця №00

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про благоустрій населених пунктів»,   Положенням про порядок звільнення земельних ділянок, що зайняті без правових підстав та належать до комунальної власності територіальної громади смт. Східниця, затвердженого рішенням Східницької селищної ради № 164 від 16.09.2016 року, протокол засідання постійної депутатської комісії Східницької селищної ради з охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури б/н від 03.04.2019 року,   виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1.Затвердити перелік об’єктів, які підлягають демонтажу у зв’язку з самовільним встановленням суб’єктами господарювання, а саме: огорожу, що встановлена на земельній діялнці по вул. Бориславській площею 0,1450 га, яка перебуває у власності територіальної громади смт. Східниця.

1. КП «Господарник» демонтувати самовільно встановлений об’єкт, власників якого не встановлено:

2.1. огорожа що встановлена на земельній ділянці по вул. Бориславській площею 0,1450 га, яка перебуває у власності територіальної громади смт. Східниця.

1. У випадку наявності акту про неможливість здійснення звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки, складеного комісією з демонтажу незаконно встановлених об’єктів на захоплених (зайнятих) земельних ділянках на території смт. Східниця, заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Східницької селищної ради підготувати та подати відповідні позовні заяви до суду.

1. Секретарю селищної ради опублікувати дане рішення в газеті «Нафтовик Борислава».

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію мандатну, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку.

Селищний голова                                                                                          І.Є. Піляк