Про віднесення селища міського типу Східниця Львівської області до категорії міст обласного значення.

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

 

03 травня 2019 року                                    Східниця                                            № 58

 

Про віднесення селища міського типу Східниця
Львівської області до категорії міст обласного значення.

 

        Керуючись Конституцією України, ст.37 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про порядок вирішення питань адміністративно-територіального устрою Української РСР, затвердженим Указом Президії Верховної Ради Української РСР від 12 березня 1981 року, виконавчий комітет селищної ради

 

В И Р І Ш И В:

 

  1. Розпочати процедуру з вирішення питання щодо віднесення селища міського типу Східниця Львівської області до категорії міст обласного значення.

 

  1. Секретарю селищної ради забезпечити організацію та проведення громадських слухань з питання віднесення селища міського типу Східниця Львівської області до категорії міст обласного значення.

 

  1. Заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Східницької селищної ради підготувати звернення до Львівської обласної ради щодо ініціювання розгляду питання віднесення селища міського типу Східниця Львівської області до категорії міст обласного значення в Верховній Раді України.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію мандатну, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку.

 

 

 

Селищний голова                                                                                        Піляк  І.Є