Дорогі східничани та гості Східниці, радий повідомити, що сьогодні ми втілити в життя дуже важливий проект – до початку сезону найбільшого напливу відпочивальників ми збудували новий, сучасний, облагороджений, а головне зручний для всіх бювет мінеральної води джерела «2с». Вода з цього джерела унікальна, аналогів її немає в Україні (мінеральна вода типу «Боржомі») дуже затребувана,вона нормалізує кислотно – лужний баланс у шлунку і зберігає свої цілющі властивості довше, ніж вода з інших джерел. Кожного року до Східниці за лікуванням мінеральною водою джерела «2с» приїжджають тисячі туристів з усього світу, тому ми часто стикались з проблемою безперешкодного доступу до цього джерела. Сьогодні, завдяки будівництву питтєвої галереї, нам вдалося вирішити проблему з доступом до лікувальної води, а головне зберегти її якість і цілющі властивості.