Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0.04 га на  вул. 16 Липня, 11 В,  в смт. Східниця.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

16.05.2019 року                                          Східниця                                           № 692

Про проведення експертної грошової оцінки

земельної ділянки несільськогосподарського

призначення площею 0.04 га

на  вул. 16 Липня, 11 В,  в смт. Східниця.

 

Відповідно до п.34 ч.1 ст.26, п.19 ч.3 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” ст.ст.12,82,127,128 Земельного кодексу України, розглянувши звернення ТзОВ «Золота Баня»  про передачу у власність шляхом викупу земельної ділянки площею 0.04 га  на  вул. 16 Липня, 11 В,  що належить Територіальній громаді смт. Східниця, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин від 25.04.2019 р, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Провести експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею  0.04 га  на  вул. 16 Липня, 11 В,   в  смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області з метою передачі її у власність шляхом викупу для будівництва та обслуговування очисних споруд, ТзОВ «Золота Баня», що зареєстроване  на вул. Зарічній, 3 «Б», в  смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області

  1. Виконавчому комітету селищної ради:

2.1. Замовити в суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель проведення експертної грошової оцінки  земельної ділянки площею 0.04 га  для будівництва та обслуговування очисних споруд на вул. 16 Липня, 11 В, в смт. Східниця.

2.2. Висновок про експертну грошову оцінку земельної ділянки подати на затвердження селищній раді.

  1.    ТзОВ «Золота Баня» сплатити авансовий внесок в рахунок оплати вартості земельної ділянки, вказаної у п.1 рішення, у розмірі 10% її вартості, визначеної за нормативною грошовою оцінкою земель смт. Східниця.
  2. ТзОВ «Золота Баня» укласти договір з селищною радою  про сплату авансового внеску згідно з п.3 рішення.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

 

 

 

Селищний голова                                                                                            Піляк І.Є.