Про розірвання договору оренди земельної ділянки

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

16.05.2019 року                                    Східниця                                                   № 697

 

Про розірвання договору

оренди земельної ділянки

 

Керуючись п.34 ч.1, ст.26, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 141, Земельного кодексу України, ст.32 Закону України “Про оренду землі”, беручи до уваги спільну заяву Яців Г.Й. та Миськів В.М., висновок постійної депутатської комісії охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 26.04.2019 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Розірвати договір оренди № 04.10.439.00397 від 30.12.2010 р., земельної ділянки площею 0,0803 га по вул. Довбуша, 15 в смт. Східниця, для  будівництва та обслуговування житлового будинку з Яців Ганною Йосифівною та Миськів Вірою Михайлівною, що зареєстровані в смт. Східниця м. Борислава Львівської обл. на вул. Довбуша, 15, за згодою сторін.
  2. Суб’єкту державної реєстрації прав зареєструвати право власності на земельну ділянку за територіальною громадою смт. Східниця в особі Східницької селищної ради.
  3. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ припинити нарахування податкових платежів.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                                     Піляк І.Є.