Про прийняття до комунальної власності територіальної громади об’єкту інженерної інфраструктури від ФОП Василенка В.І.

 

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

16.05.2019 року                                    Східниця                                            № 700

 

Про прийняття до комунальної власності

територіальної громади об’єкту

інженерної інфраструктури

від ФОП Василенка В.І.

 

Розглянувши заяву Василенка В.І. від 13.05.2019 року, № 273 керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 30, 40 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», Положенням «Про пайову участь замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури смт. Східниця», затвердженого рішенням сесії від 20.01.2012 року № 235,  враховуючи попередній висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів від 23.10.2018 року, розпорядження селищного голови № 30 від 29.10.2018 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Зменшити розмір пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища гр. Василенку В.І., щодо об’єкту: «Реконструкція магазину по вул. Шевченка, 60 в смт. Східниця», на вартість виконання робіт по об’єкту: «Відведення дощових вод в районі будівництва магазину по вул. Шевченка, 60 в смт. Східниця» в сумі 81230,00 грн.
  2. Прийняти до комунальної власності територіальної громади смт. Східниця від Василенка В.І. виконані роботи зазначені у п.1 даного рішення та закріпити їх на праві господарського відання за КП «Господарник».
  3. КП «Господарник» та Василенку В.І. здійснити прийняття-передачу робіт по акту прийому-передачі.
  4. Бухгалтерії селищної ради після фактичної передачі робіт, уточнити розмір пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури селища і внести відповідні зміни до укладеного договору, відповідно до пункту 1 (після виконання пунктів 2, 3 даного рішення).
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого

господарства, транспорту і зв’язку.

 

 

Селищний голова                                                                                                Піляк І.Є.