Про виготовлення технічної документації щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості)

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

11.07.2019 року                                    Східниця                                                № 725

 

Про виготовлення

технічної документації

щодо  встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі(на місцевості)

 

Керуючись п.34 ч.1, ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 12,123 Земельного кодексу України, ст. 20, 22 Закону України „Про землеустрій”, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 10.07.2019 р., про доцільність виготовлення технічної документації щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), селищна  рада

 

ВИРІШИЛА: 

 

  1. Розробити технічну документацію по встановленню (відновленню)

меж земельної  ділянки в натурі:

– площею 945 кв. м.  на вул. Шевченка, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами.

– площею 1072 кв. м.  на вул. Кропивницькій, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами.

 

  1. Розроблену технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), після погодження подати на затвердження  до селищної ради.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                          Піляк І.Є.