Про надання дозволу на розроблення технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

11.07.2019 року                                    Східниця                                                № 727

 

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації по встановленню

меж земельної ділянки для будівництва

та обслуговування житлового будинку.

 

Керуючись ст. ст. 12,118,121,123 Земельного кодексу України, та  розглянувши спільні заяви гр. Голяка Т.Д. та Панчак Г.М., Колтко Н.С. та Київа М.З. про надання дозволу  на розроблення технічної документації по встановленню меж земельної ділянки беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 05.06.2019 р. 03.07.2019 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дати дозвіл на  розроблення технічної документації по встановленню

меж земельної  ділянки площею 0,15 га на вул. Грушевського, 2, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, гр. гр.  Голяку Тарасу Дмитровичу, що зареєстрований в в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області,, на вул. Грушевського, 2 та Панчак Ганні Миколаївні що зареєстрована  в м. Борислав, Львівської області, на вул. Вояків ОУНУПА, 26, кв. 1, для будівництва та обслуговування житлового будинку з метою передачі її у оренду.

 

  1. Дати  дозвіл на  розроблення технічної документації по встановленню

меж земельної  ділянки площею 0,15 га на вул. Гірській, 18, кв. 2, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, гр. гр.  Колтко Надії Степанівні, що зареєстрована в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, на вул. Гірській, 18, та Київу Михайлу Зеновійовичу що зареєстрований  в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, на вул. Гірській, 18, кв. 2, для будівництва та обслуговування житлового будинку з метою передачі її у оренду.

 

  1. Держгеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області забезпечити проведення проектно-пошукових робіт.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну депутатську комісію охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

Селищний голова                                                                                          Піляк І.Є.