Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

31 липня  2019р.                                     Східниця                                              № 99

 

Про надання дозволу на

розміщення зовнішньої реклами

Відповідно до п.п.13 п. «а» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 року №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», керуючись Законом України «Про рекламу», розглянувши заяву ФОП ***** та інші подані ним документи, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

  1. Дати дозвіл ФОП **** на розміщення окремо стоячої рекламної конструкції типу «сіті-лайт» в кількості:
  • 2(дві) шт. розміром 1,2х0,85 м на вул. Шевченка;
  • 2(дві) шт. розміром 1,2х0,85 м на вул. Бориславській (р-н джерела № 1);

– 3(три) шт. розміром 1,2х0,85 м на вул. Котляревського (р-н джерела № 18).

 

  1. Дати дозвіл ФОП ***** на розміщення одного рекламоносія(односторонній щит) розміром 3,0 м х 6,0 м на вул. Бориславській у смт. Східниця терміном на 1 (один) рік.

 

  1. Погодити ФОП ***** встановлення рекламного монітору в кількості 1(одна) шт. розміром до 50” в приміщенні питтєвої галереї джерела 2С по вул. Шевченка в смт. Східниця.
  2. Комунальному підприємству “Господарник” (М.Сокаль) оформити та видати дозвіл ФОП **** на розміщення зовнішньої реклами відповідно до п.1, 2 рішення у встановленому порядку.
  3. Суб’єктам підприємницької діяльності, відповідно до п. 1, 2 даного рішення, постійно утримувати прилеглу територію радіусом 6 м від окремостоячої рекламної конструкції або до проїжджої частини дороги в належному санітарному стані.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів.

 

 

Селищний голова                                                                                                  І.Є. Піляк