28 вересня відбулося урочисте закриття VIII щорічного фестивалю «Східницьке літо 2019».
З ініціативи селищного голови Івана Піляка, задля заохочення мешканців і гостей курорту до активного відпочинку, вже вдруге у Східниці відбувся велопробіг. Маршрут цьогорічного велопробігу був нелегким, він проходив гірськими дорогами довколишніх сіл: Опака – Залокоть – Бистриця Гірська – Старий Кропивник – Новий Кропивник – Східниця.
Недаремно велопробіг проходив під назвою «Карпатський Діамант», адже він відкрив перед учасникам невимовну красу і багатства природи рідного Карпатського краю. Стартували учасники на перевалі «Бухів» і першою зупинкою, де всіх радо зустрічали працівники Народного дому та сільської ради стало село Бистриця- Гірська. Велика вдячність сільському голові Роману Хомину за підтримку наших учасників та допомогу у проведенні веломандрівки.
Завершення та нагородження учасників велопробігу відбулось на співочому полі «Амфітеатрі» у Східниці. Першим до Фінішу прибув Андрій Пронь, одразу за ним – Віктор Сальо. Найповажнішим учасником цьогорічного велопробігу був Іван Заяць, наймолодшим – Павло Дубик. Усіх було нагороджено грамотами та цікавими призами.
Нажаль, порівняно з минулорічним велопробігом нам вдалось зібрати невелику кількість учасників, але ми щиро дякуємо всім, хто доєднався до активного відпочинку у Східниці. З нетерпінням чекаємо всіх наступного року за новими перемогами.
Важливою для нас всіх подією стало офіційне відкриття та освячення новозбудованого каптажу на джерелі №15. Після освячення Народний дім «Просвіта» привітав усіх святковим концертом.
Селищний голова Східниці Іван Піляк подякував всім хто приклав зусилля для проведення «Східницького літа 2019», всім хто популяризує курорт на міжнародному рівні. Для глядачів було презентовано ролик про події, які відбувалися в Східниці впродовж усього 2019 року. Також селищний голова нагородив творчих дітей Східницької ЗОШ І-ІІІст. №2.
В такі теплій, дружній, піднесеній атмосфері завершився VIII щорічний фестиваль «Східницьке літо 2019». Радо чекаємо всіх наступного року за новими емоціями та досягненнями.