Про присвоєння поштової адреси частинам житлового будинку

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

00 .00. 2019 р.                               Східниця                                                          № 00

Про присвоєння поштової

адреси частинам житлового будинку

Відповідно до ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.39 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.14 Закону України “Про основи містобудування”, Положення про Порядок присвоєння(зміну) та реєстрації адрес об’єктам нерухомості смт. Східниця м. Борислава Львівської області, затвердженого рішенням Східницької селищної ради № 163 від 16.09.2016 року, розглянувши заяву гр. Пронь О.С. та інші подані нею документи, виконавчий комітет селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Присвоїти 65/100 ід. ч. житлового будинку № 47 на вул.Зарічній у смт. Східниця, що належать на праві приватної власності гр. Савчин Ользі Степанівні, загальною площею 76,5 м кв., житловою площею 38,7 м кв., які фактично складатимуть об’єкт житлового будинку, поштову адресу: вул. Зарічна, 47 смт. Східниця, м.Борислав, Львівська область згідно з Висновком щодо технічної можливості поділу об’єкта нерухомого майна КП ЛОР Дрогобицьке МБТІ від 08.08.2019 р. № 108.
  2. Присвоїти 35/100 ід. ч. житлового будинку № 47 на вул.Зарічній у смт. Східниця, що належать на праві приватної власності гр. Савчин Ользі Степанівні, загальною площею 42,0 м кв., житловою площею 21,4 м кв., які фактично складатимуть об’єкт житлового будинку, поштову адресу: вул. Зарічна, 47/1 смт. Східниця, м.Борислав, Львівська область згідно з Висновком щодо технічної можливості поділу об’єкта нерухомого майна КП ЛОР Дрогобицьке МБТІ від 08.08.2019 р. № 108.

1. Зобов’язати гр. Пронь О.Сс.:

3.1. встановити на об’єкті нерухомості аншлаг з назвою вулиці і номером будинку та його частин;

3.2 . проводити утримання об’єкта нерухомості та прилеглої території у відповідності до вимог Правил благоустрою смт. Східниця, затверджених рішенням Східницької селищної ради №77 від 12.04.2011 року.

Селищний голова                                                                                                     І.Є. Піляк