Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПрАТ «Львівобленерго».

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

17.09.2019 року                                    Східниця                                                 № 754

 

Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки ПрАТ «Львівобленерго».

 

Керуючись п.34 ч.1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 124, п. 2. ст.134 Земельного кодексу України, ст.7 Закону України “Про оренду землі”, розглянувши клопотання ПрАТ «Львівобленерго» № 204-0713 від 31.07.2019 р., про надання дозволу  на розроблення проекту відведення та надання   в оренду земельної  ділянки для будівництва та обслуговування ЛЕП-10кВ та ЩТП – 10/04 кВ, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 16.09.2019 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1.    Дати  дозвіл на  розроблення проекту землеустрою щодо  відведення земельної  ділянки загальною площею 30 кв.м. на вул. Довбуша, в смт. Східниці м. Борислава  для встановлення ЩТП – 10/04 кВ, ПАТ ПрАТ «Львівобленерго» та будівництва ЛЕП-10 кВ від ПЛ-10кВ Л-2-1 з метою передачі її в оренду.
  2. ПрАТ «Львівобленерго» виготовити проект землеустрою щодо відведення земельної  ділянки та після її погодження згідно чинного законодавства, подати на затвердження до селищної ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                           Піляк І.Є.