Про затвердження кошторисних розрахунків.   

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

05.12.2019 року                                    Східниця                                                № 784

 

Про затвердження

кошторисних

розрахунків.

 

Відповідно до п.23 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”  ст. ст. 46, 48 Бюджетного Кодексу України, розглянувши зведений кошторисні розрахунки на об’єкти будівництва беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів від 05.12.2019 р., селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок «Реконструкція вуличного освітлення по вул. Шевченка (від роздоріжжя буд. № 1 до моста буд. № 13) в смт. Східниця Львівської області» в сумі  – 287867,00 грн. (двісті вісімдесят сім тисяч вісімсот шістдесят сім гривень 00 коп.)
  2. Затвердити зведений кошторисний розрахунок «Капітальний ремонт доріжки до питтєвої галереї № 10 в смт. Східниця м. Борислава Львівської області» в сумі  – 89726,40 грн. (вісімдесят дев’ять тисяч сімсот двадцять шість гривень 40 коп.)
  3. Селищному голові укласти договір на виконання робіт даного виду робіт в смт Східниця відповідно до п. 1, 2 рішення.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську

комісію планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого

господарства, транспорту і зв’язку.

 

 

 

Селищний голова                                                                                                Піляк І.Є.