Про розірвання договору оренди земельної ділянки

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

05.12.2019 року                                    Східниця                                                   № 790

 

Про розірвання договору

оренди земельної ділянки

 

Керуючись п.34 ч.1, ст.26, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12, 141, Земельного кодексу України, ст.32 Закону України “Про оренду землі”, беручи до уваги заяву Ткаченко Л.О., висновок постійної депутатської комісії охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 04.12.2019 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Розірвати договір оренди № 21168788 від 26.06.2017 р., земельної ділянки площею 0,0615 га по вул. Довбуша, 25/2 в смт. Східниця, для  будівництва та обслуговування житлового будинку з Ткаченко Лідією Осипівною, що зареєстрована в …………………………….., у зв’язку з даруванням житлового будинку.
  2. Суб’єкту державної реєстрації прав зареєструвати право власності на земельну ділянку за територіальною громадою смт. Східниця в особі Східницької селищної ради.
  3. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ припинити нарахування податкових платежів.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                                     Піляк І.Є.