Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

05.12.2019 року                                    Східниця                                               № 794

 

Про розроблення технічної

документації із землеустрою

щодо поділу земельної ділянки.

 

Відповідно до статей 43, 44 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 3 розділу ІІ Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», статей 79-1, 122, 142 Земельного кодексу України, статей 15, 56 Закону України «Про землеустрій», частини 3 статті 5 Закону України «Про Державний земельний кадастр», розглянувши спільну заяву гр. Колтко Н.С. та Київа М.З. рішення постійних депутатських комісій селищної ради планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого господарства, транспорту і зв’язку та охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 04.12.2019, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дати дозвіл громадянам Колтко Надії Степанівні, що зареєстрована в ……………………………………, та Київу Михайлу Зеновійовичу що зареєстрований в ………………………………………  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу   земельної ділянки (кадастровий номер 4610345400:02:004:0097) площею 1186 кв. м. на вул. Гірській, 18, для будівництва та обслуговування житлового будинку, який належить їм згідно права власності на нерухоме майно на дві окремі ділянки:

– площею – 200, 0 м. кв.

– площею – 986, 0 м. кв.

 

  1. Гр. Колтко Н.С. та Київу М.З. заключити договір з ліцензованою організацією на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого господарства, транспорту і зв’язку та охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

Селищний голова                                                                                           Піляк І.Є.