Про відмову у затвердженні проектів відведення, та  передачі у  власність, земельних  ділянок для ведення садівництва.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

05.12.2019 року                                    Східниця                                                № 797

Про відмову у затвердженні проектів відведення,

та  передачі у  власність, земельних  ділянок

для ведення садівництва.

 

Керуючись ст. ст.12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, розглянувши детальний план території центральної частини селища проекти землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки і висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 04.12.2019 р., та розглянувши заяви гр. гр. Гвоздецького Я.І., Малиняка М.Б., селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Беручи до уваги детальний план території центральної частини селища відмовити у затвердженні проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та наданні іх безкоштовно у приватну власність для ведення садівництва в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, у зв’язку з невідповідністю місця розташування земельної ділянки, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, а саме:

– площею – 600 кв. м. на вул. Золота Баня, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської обл., кадастровий номер 4610345400:01:001:0351 гр. Гвоздецькому Ярославу Іллічу, що ………………………………………….

– площею – 600 кв. м. на вул. Золота Баня, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської обл., кадастровий номер 4610345400:01:001:0349 гр. Малиняк Миколі Богдановичу що зареєстрований в ……………………………………………..

 

  1. 2. Суб’єкту державної реєстрації прав зареєструвати право комунальної власності на земельні ділянки.                .
  2. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього природнього середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

Селищний голова                                                                                                 Піляк І.Є.