Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

05.12.2019 року                                    Східниця                                                      № 798

 

Про відмову у наданні дозволу на

розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

для будівництва та обслуговування

житлового будинку

 

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 12, частиною 4 статті 83, частиною 7 статті  118 статтею 122 Земельного кодексу України, ст.29, 30, 31 Закону «України про курорти», розглянувши звернення Департаменту з питань звернень громадян, Офісу Президента України, Департаменту архітектури та розвитку містобудування ЛОДА, повторно розглянувши заяву від 05.01.2016 року жительки смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, Буняк Ірини Павлівної, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки, для будівництва та обслуговування житлового будинку на вул. Бориславській, в смт. Східниця, беручи до уваги протокол засідання  постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища від  04.12. 2019 року селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Відмовити в наданні дозволу жительці смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, Буняк Ірині Павлівні, на розробку проекту    землеустрою   щодо  відведення  земельної  ділянки площею – 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку на вул. Бориславській, смт. Східниця, Львівської області у зв’язку з невідповідністю місця розташування об’єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію охорони навколишнього природнього середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                               Піляк І.Є.