Про затвердження висновку про вартість майна

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   Р І Ш Е Н Н Я

 

12.12.2019 року                                    Східниця                                                 № 805

 

Про затвердження висновку

про вартість майна

 

Керуючись ст.26, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Інструкцією з інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів, розрахунків та інших статей балансу, затвердженою наказом Головного управління Держказначейства України від 30.10.98 р. №90, та з метою взяття на елементів нафтовидобувного промислу (нафтозбірників), що знаходяться на території смт. Східниця, для забезпечення їх належного утримання селищна рада

 

вирішиЛА :

 

  1. Затвердити висновки про вартість майна:

 

– Елементів нафтовидобувного промислу (нафтозбірників)  у кількості  8 вісім штук – за адресою: Львівська область, смт Східниця, вул Котляревського, Шевченка, Шевченка-Маріля, Промислова, загальною вартістю – 22628 грн (двадцять дві тисячі шістсот двадцять вісім гривень)

  1. Передати на баланс КП «Господарник» елементи нафтовидобувного промислу (нафтозбірників) у кількості  8 вісім штук згідно висновку про вартість майна вказаних у п.1 рішення, з майбутньою передачею їх в музей нафтогазовидобувної прмисловості на території смт. Східниця.

2.1. Головному бухгалтеру КП «Господарник» взяти на баланс нафтовидобувного промислу (нафтозбірників)  у кількості  8 вісім штук згідно висновку про вартість майна, що знаходяться на території смт. Східниця.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів, з питань економіки, розвитку місцевого господарства, транспорту і зв’язку.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                 Піляк І.Є.