11 лютого 2020 з 10.00 до 13.00 год.

У приміщенні Східницької селищної ради відбудеться виїзний прийом громадян фахівцями Бориславського бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Бажаючим отримати безоплатну правову допомогу мати при собі паспорт та документи, які стосуються суті справи.

Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги – державна установа, яка безкоштовно обслуговує пільгові категорії громадян, зокрема і Дрогобиччини: міст Дрогобича, Стебника, Борислава, Трускавця та Дрогобицького району.  Центр знаходиться за адресою:  м. Стрий,  вул. О.  Бачинської, 1а,                     у приміщенні управління статистики. Телефони: 067 – 16-77-144,                    099-77-43-415.