Про надання дозволу на розроблення технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проект Р І Ш Е Н Н Я

00.02.2020 року                                    Східниця                                                №

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації по встановленню

меж земельної ділянки для будівництва

та обслуговування житлового будинку.

Керуючись ст. ст. 12,118,121,123 Земельного кодексу України, та  розглянувши звернення КП «Господарник» про надання дозволу  на розроблення технічної документації по встановленню меж земельної ділянки беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 05.02.2020 р. селищна  рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл на  розроблення технічної документації по встановленню

меж земельної  ділянки площею 0,06 га на вул. Шевченка. 55 А, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, комунальному підприємству Східницької селищної ради «Господарник», для обслуговування нежитлового приміщення.

1. Держгеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області забезпечити проведення проектно-пошукових робіт.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну депутатську комісію охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

Селищний голова                                                                                           Піляк І.Є.