Про надання статусу особи, що постійно проживає та працює(навчається) на території населеного пункту, якому надано статус гірського

 

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

24 грудня  2019 р.                               Східниця                                                  № 151

 

Про надання статусу особи, що

постійно проживає та працює(навчається)

на території населеного пункту, якому надано

статус гірського

 

Відповідно до ст. 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись постановою Кабінету  Міністрів  України від 11.08.1996 року № 674 „Про  перелік населених пунктів, яким надано статус гірський”, п. 4 Положення про порядок видачі посвідчення громадянина, який проживає, працює (навчається) на території гірського населеного пункту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.1996 року № 345, розглянувши заяву гр.гр. Карого І.П., Карої Л.З.  та інші подані ними документи, виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Надати статус особи гірського населеного пункту громадянам,  які постійно   працюють(навчаються) та  проживають у смт. Східниця м. Борислава Львівської області, а саме:
  • Карому Ігору Петровичу ( проживає(зареєстрований) – вул. Гірська, *** смт. Східниця);
  • Карій Лідії Захарівні ( проживає(зареєстрована) – вул. Гірська, *** смт. Східниця);

 

  1. Видати громадянам, зазначених в п.1 рішення, посвідчення встановленого зразка.

 

  1.   Зобов’язати гр. гр. Карого І.П., Кару Л.З. в разі  зміни реєстрації постійного місця проживання, працевлаштування  (закінчення чи зміни місця навчання) звернутись до виконавчого комітету Східницької селищної ради з відповідною заявою щодо припинення дії посвідчення громадянина, який проживає, працює (навчається) на території населеного пункту, якому надано статус гірського.

 

  1.   Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію  мандатну, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                           І.Є. Піляк