Про коригування проектно-кошторисних документацій

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 РІШЕННЯ

 

24 грудня 2019 р.                               Східниця                                                   № 154

 

Про коригування проектно-кошторисних

документацій

 

Відповідно до ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», керуючись рішенням Східницької селищної ради № 663 від 18.02.2019 року «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних кошів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії», з метою належної підготовки матеріалів для участі в конкурсі ДФРР, виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Провести коригування проектно-кошторисної документації робочого проекту, а саме:

1.1. «Будівництво моста через річку Східничанка з підходами по вул. Кропивницькій в смт. Східниця м. Борислава Львівської області».

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Східницької селищної ради.

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                           І.Є. Піляк