Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для передачі її в оренду для будівництва та обслуговування автобусної станції

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Проект Р І Ш Е Н Н Я

00.03.2020 року                                    Східниця                                                №

Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної  ділянки для передачі її в оренду

для будівництва та обслуговування автобусної станції

Керуючись ст. ст. 71, ч. 2 ст. 67, п. 12 ч. 2. ст. 134 Земельного кодексу України, беручи до уваги матеріали погодження земельної ділянки та розглянувши заяви ТзОВ «ГАЛ-ДІКОМ»  про надання дозволу  на розроблення технічної документації по встановленню меж земельної  ділянки, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 00.02.2020 р. селищна  рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл на технічної документації по встановленню меж земельної  ділянки для передачі її в оренду для будівництва та обслуговування автобусної станції – площею 0,22 га на вул. Кропивницькій, ТзОВ «ГАЛ-ДІКОМ»  ЄДРПОУ 31973096 (80300 Львівська область, Жовківський район, м. Жовква, площа Коновальця, 1)
  2. Зобов’язати ТзОВ «ГАЛ-ДІКОМ» укласти договір оренди земельної ділянки впродовж двох місяців з дня прийняття рішення.
  3. У випадку невиконання пункту 2 цього рішення вважати його таким, що втратило чинність.
  4. Зобов’язати ТзОВ «ГАЛ-ДІКОМ» впродовж двох років з дня реєстрації договору оренди  земельної ділянки, збудувати та ввести в експлуатацію будівлю автостанції та облаштувати прилеглу територію.
  5. Держгеокадастру у Дрогобицькому районі, Львівської області забезпечити проведення проектно-пошукових робіт.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну депутатську комісію охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

Селищний голова                                                                                            Піляк І.Є.