Сьогодні відбулася виробнича нарада з виїздом на майданчики де планується будівництво очисних споруд глибокого біологічного очищення. Будівництво відбудеться в рамках реалізації спільного проекту Східницької селищної ради та Гміни Соліна Підкарпатського воєводства республіки Польща «Охорона вод Солінського озера та лікувальних вод курорту Східниця – спільний виклик та шанс на збереження і використання потенціалу природної спадщини».

Присутніми були представники Східницької селищної ради (селищний голова І.Піляк, секретар ради – Ю.Журавчак, заступник селищного голови – Р.Майстрик) та представники підрядної організації «Будгарантгруп» (директор організації Ю.Шуманський та головний інженер В.Ліхута).