Про облаштування теплогенераторних та проведення робіт по реконструкції  існуючих котелень в смт. Східниця Львівської області

СХІДНИЦЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

м. Борислава Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

20 лютого 2020 р.                                   Східниця                                                  № 11

 

Про облаштування теплогенераторних та проведення

робіт по реконструкції  існуючих котелень в смт. Східниця

Львівської області

 

Відповідно до ст. 27, 28, 29, 30, 31, 32, 40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12 Закону України «Про теплопостачання», ст.ст.26.  31 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст.14 Закону України “Про основи містобудування”, з метою економії використання природних енергоресурсів та коштів селищного бюджету, створення сприятливих умов для забезпечення навчального процесу в Східницькій ЗОШ №2, організації дозвілля для мешканців та гостей смт. Східниця,  виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Провести:

1.1. демонтаж та зупинку роботи існуючої котельні по вул. Промисловій в смт. Східниця після закінчення опалювального сезону;

1.2. облаштування теплогенераторної в адмінкорпусі Східницької селищної ради(вул. Золота Баня, 3 смт. Східниця);

1.3. облаштування теплогенераторної в приміщенні НД «Просвіта» (вул. Промислова, 1 смт. Східниця);

1.4. реконструкцію котельні на території прилеглій до Східницької ЗОШ №2;

1.5. реконструкцію котельні(переведення з твердопаливного матеріалу на газопостачання) по вул. Промисловій, 10 Б в смт. Східниця.

 

  1. Доручити відділу архітектури  та  містобудування  Бориславської  міської  ради (Т.Б. Баумкетнер) підготувати та видати містобудівні умови та обмеження для об’єкта будівництва/реконструкції  відповідно до п.1 рішення.

 

  1. Селищному голові:

3.1.  Забезпечити отримання містобудівних умов та обмежень і завдання на проектування об’єктів відповідно до п.1 рішення у відділі архітектури та містобудування Бориславської міської ради.

3.2. Укласти договір на виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкти будівництва(облаштування)/реконструкції та провести експертизу у встановленому законодавством порядку.

3.3. Після отримання висновку експертної організації подати проектно-кошторисну документацію на затвердження селищній раді.

 

  1. Головному бухгалтеру Східницької селищної ради провести оплату за виконані роботи відповідно до п. 3.2. рішення за рахунок коштів селищного бюджету, передбачених на цю мету.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію планування, бюджету і фінансів Східницької селищної ради.

 

 

 

Селищний голова                                                                                                     І.Є. Піляк