СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА с.м.т.СХІДНИЦЯ

16 березня  2020 року               Східниця        № 11

Про запровадження карантинних заходів

на території в смт. Східниця

Відповідно до п. 2, 20, ч.4 ст. 42, ч. 8 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  на виконання постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-2019 », беручи до уваги ситуацію з поширенням коронавірусу COVID-2019 на території України, рішення комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ЛОДА від 15.03.2020 року:

1. До 03.04.2020 року на території смт. Східниця:

1.1. обмежити дозволені збори людей у групах до 10 осіб;

1.2. обмежити доступ клієнтів до надавачів комунальних послуг, керівникам  підприємств максимально перевести обслуговування в онлайн-режим;

1.3. обмежити роботу закладів громадського харчування та торгівельно-розважальних центрів (крім аптек, автомобільних заправних станцій та продуктових магазинів);

1.4. запровадити дистанційний режим роботи працівників підприємств та установ;

1.5. обмежити пересування населення на території смт. Східниця;

1.6. рекомендувати жителям смт. Східниця утриматись (без нагальної потреби) від подорожей та поїздок між населеними пунктами;

1.7. рекомендувати аптекам та крамницям перейти на цілодобовий режим роботи;

1.8. рекомендувати адміністраціям готелів, санаторіїв та приватних садиб, що надають послуги здачі житла в найм, залишати за собою право відмовляти клієнтам з ознаками ГРВІ.

1. Секретарю селищної ради оприлюднити дане розпорядження у встановленому порядку.

1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на постійну депутатську комісію мандатну, з питань депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку.

Селищний голова                                                                                         І.Є.Піляк