Оголошення

Виконавчий комітет Східницької селищної ради м. Борислава Львівської області пропонує взяти участь у конкурсі з визначення Виконавця послуг зі збирання  та вивезення побутових відходів на території смт.Східниця.

Учасниками конкурсу можуть бути суб`єкти господарювання, установчими документами яких передбачено провадження діяльності у сфері поводження з побутовими відходами та які можуть забезпечити виконання обов`язків відповідно до  ст. 16, 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

– вартість надання послуг;

– наявність матеріально-технічної бази;

– досвід роботи   з   надання   послуг  зі збирання та   вивезення  побутових відходів;

– наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Послуги зі збирання та  вивезення побутових відходів надаються на всій території смт. Східниця(площа  якої становить 693,0 га ) населенню, бюджетним установам, підприємствам та іншим споживачам.

Перелік  розміщених  у  зазначених  межах об’єктів  утворення  побутових  відходів:

багатоквартирні (одно -,  двоповерхові) житлові будинки в кількості 15 шт.;

– одноквартирні житлові будинки – 722 шт.;

– готелі курортного типу – 18;

– санаторії – 4;

– вілли – 87;

– приватні садиби.

Середня відстань від місць збирання побутових відходів в селищі Східниця до сміттєзвалища (полігона ТПВ), розташованого в м Бориславі – 18,5 км.

Характеристика об`єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

Житловий фонд смт. Східниця (багатоквартирні одно – п’ятиповерхові житлові будинки);

Багатоквартирні (багатоповерхові) житлові будинки:

– загальна кількість будинків – 15, у тому числі будинки з п`ятьма і більше поверхами із сміттєпроводами – відсутні;

– кількість будинків, у яких відсутнє централізоване водопостачання та каналізація, а рідкі побутові відходи зберігаються у вигрібних ямах: – 12 будинків.

– відомості про балансоутримувачів будинків: балансоутримувачем житлового фонду селища Східниця є Комунальне підприємство «Господарник», ОСББ – 4, ЖБК – відсутнє.

– наявність, кількість місцезнаходження, об’єм і належність контейнерів (контейнерних майданчиків) для зберігання та збирання різних побутових відходів –  відсутні.                          .

Одноквартирні житлові будинки:

– загальна кількість будинків – 722;

– кількість будинків, у яких відсутнє централізоване водопостачання та каналізація, а рідкі відходи зберігаються у вигрібних ямах – 543.

– наявність, кількість місцезнаходження, об’єм і належність контейнерів (контейнерних майданчиків) для зберігання та збирання різних побутових відходів:  відсутні.

– характеристика під’їзних шляхів: асфальтове дорожнє покриття/тверде грунтове.

Загальна кількість та перелік підприємств комунальної форми власності підпорядкованих Східницькій селищній раді: 2 – КП «Господарник», КП «Східницькі джерела»; бюджетні установи та організації, які фінансуються з місцевого бюджету: відсутні.

Заклади охорони здоров`я, освіти, культури, спорту – 7.

Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об`єктів поводження з побутовими відходами:

– міське сміттєзвалище за адресою: м.Борислав Львівської області – за межами селища Східниця.

– площа полігону, яка фактично зайнята ТПВ: 3 га.

– нормативно допустимий обсяг накопичення ТПВ на сміттєзвалище: 31,0 тис.т.

Підприємство сортування та перероблення відходів – відсутнє.

Місце проведення конкурсу: вул. Золота Баня, буд.3, смт. Східниця, м. Борислав, Львівська область, 82391. сесійна зала  селищної ради.

Час проведення конкурсу: « 21 » квітня 2020 р. о 12-00 за київським часом.

Прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг зі збирання та  вивезення побутових відходів: Журавчак Юрій Дмитрович, секретар селищної ради тел./факс: (0248) 48036, e-mail: shidnitca.rada@ukr.net

Місце отримання конкурсної документації: вул. Золота Баня, буд.3, смт. Східниця м. Борислава, Львівська область, 82391. службовий кабінет секретаря селищної ради.

Способи подання конкурсних пропозицій: Конкурсна  пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії  у конверті,  на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

Конверти з конкурсними пропозиціями,  що  надійшли  після закінчення  строку  їх  подання,  не  розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

Місце подання конкурсних пропозицій: Конкурсні пропозиції подаються організатору конкурсу  за адресою: вул. Золота Баня, буд.3, смт. Східниця м. Борислава, Львівська область, 82391. службовий кабінет секретаря селищної ради.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: « 21 » квітня 2020 р. до 11-00 за київським часом