Про затвердження Програми надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям і громадянам смт. Східниця на 2020 р.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

24.01.2020 року                                      Східниця                                                    № 829

 

Про затвердження Програми надання

матеріальної допомоги малозабезпеченим

сім’ям і громадянам смт. Східниця на 2020 р.

 

Відповідно до п.22  ч.1 ст.26, ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.76 Бюджетного кодексу України, беручи до уваги рішення виконавчого комітету селищної ради від 24.01.2020 р. № 1 “Про погодження проектів програм розвитку економіки культури і місцевого господарства смт. Східниця на 2020 рік”, висновок постійної депутатської комісії планування, бюджету і фінансів від 24.01.2020 р. і висновок постійної депутатської комісії охорони здоров’я і соціального захисту населення від 24.01.2020 р. та з метою соціальної підтримки малозабезпечених верств населення, обдарованої молоді та юнацтва та інших категорій населення, селищна рада

 

вирішила:

 

  1. Затвердити Програму надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям і громадянам смт. Східниця на 2020 р. згідно з додатком.

 

  1. Головному бухгалтеру селищної ради забезпечити виплату матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям і громадянам відповідно до встановленого рішеннями ради порядку та розмірів грошової допомоги.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, сім’ї та молоді, фізкультури і спорту

.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                                       Піляк І.Є.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток до рішення селищної ради

№ 829 від 24.01.2020 р.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням Східницької

селищної ради

від 24 січня 2020 р. №

Селищний голова

__________  Піляк І.Є.

 

 

 

 

      ПРОГРАМА

надання матеріальної допомоги малозабезпеченим сім’ям і громадянам смт. Східниця на 2020 р.

 

І. ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОГРАМИ

 

На фінансування заходів щодо виконання програми та соціальної підтримки малозабезпечених верств населення селища у 2020 році передбачено 35000 гривень.

Для надання фінансової допомоги хворим на онкологічні захворювання передбачено 60000 гривень.

Обсяг фінансових ресурсів на 2020 р. може бути переглянутий, виходячи з необхідності посилення соціального захисту названих вище верств населення.

 

Термін виконання Програми –2020 рік.

 

ІІ. ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ

 

Реалізація Програми дозволить надати матеріальну підтримку та покращити соціальний захист малозабезпечених верств населення.

 

 

ІІІ. КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ ПРОГРАМИ

 

Постійна депутатська комісія планування, бюджету і фінансів організує контроль за станом впровадження  і реалізації заходів цієї програми та щороку до 15 січня наступного року надає узагальнену інформацію селищній раді про стан її виконання.

Контроль за цільовим та  ефективним використанням  коштів  здійснює головний розпорядник коштів – Східницька селищна рада.

 

 

 

Секретар селищної ради                                                                        Журавчак Ю.Д.