Про розірвання та надання в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування автобусної станції   

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

12.03.2020 року                                    Східниця                                              № 865

 

Про розірвання та надання в оренду

земельної ділянки для будівництва

та обслуговування автобусної станції

 

Керуючись ст. ст. 71, ч. 2 ст. 67, п. 12 ч. 2. ст. 134 Земельного кодексу України, беручи до уваги технічну документацію на земельну ділянку для будівництва та обслуговування автобусної станції та акт прийому передачі земельної ділянки між ЗАТ ВКК «Еталон» та Східницькою селищною радою, звернення ТзОВ «ГАЛ-ДІКОМ»   про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування автобусної станції, беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 05.03.2020 р. селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Розірвати договір оренди земельної ділянки площею 0,22 га на вул. Кропивницькій для будівництва та обслуговування автобусної станції з  ЗАТ ВКК «Еталон» (4620910100, 81500 Львівська область, Городецький район, м. Городок, вул. Стуса, 7) за згодою сторін.
  2. Передати в оренду земельну ділянку площею 0,22 га на вул. Кропивницькій для будівництва та обслуговування автобусної станції ТзОВ «ГАЛ-ДІКОМ»  ЄДРПОУ 31973096 (80300 Львівська область, Жовківський район, м. Жовква, площа Коновальця, 1) терміном на 49 років.
  3. Зобов’язати ТзОВ «ГАЛ-ДІКОМ» укласти договір оренди земельної ділянки впродовж одного місяця з дня прийняття рішення.
  4. Зобов’язати ТзОВ «ГАЛ-ДІКОМ» в термін до 15.10.2020 року на земельній ділянці що передається в оренду виконати асфальтування території, нанести дорожню розмітку, виконати освітлення території, встановити касу, облаштувати за очікування, облаштувати вбиральню.  Передбачити дані умови в договорі оренди землі.
  5. Встановити що у випадку невиконання пункту 4 цього рішення, договір може бути розірвано в односторонньому порядку.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на  постійну депутатську комісію охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

 

 

Селищний голова                                                                                       Іван ПІЛЯК