Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки та передачу її у  оренду, для встановлення та обслуговування ЩТП.

СХІДНИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

м. БОРИСЛАВА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

12.03.2020 року                                    Східниця                                                  № 869

Про затвердження технічної документації

щодо відведення земельної ділянки

та передачу її у  оренду, для встановлення

та обслуговування ЩТП.

 

Керуючись .34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Про внесення зміни до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст.12, 38, 40, 81, 116, 118, 121, 184 Земельного кодексу України, беручи до уваги проект землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки і висновок постійної депутатської комісії з регулювання земельних відносин від 11.03.2020 р. та звернення  ПрАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати її у оренду для встановлення та обслуговування ЩТП площею – 30 кв. м. на вул. Довбуша, в смт. Східниця, м. Борислава, Львівської області, ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» (юридична адреса: вул. Козельницька, 23, м. Львів, 79026) терміном на десять  років.
  2. Зобов’язати ПрАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» укласти договір оренди земельної ділянки впродовж одного місяця з дня прийняття рішення.
  3. У випадку невиконання пункту 2 цього рішення вважати його таким, що втратило чинність.
  4. Суб’єкту державної реєстрації прав, провести реєстрацію договору оренди на земельну ділянку.
  5. 5. Бориславському відділенні Дрогобицької ОДПІ провести нарахування податкових платежів.
  6. 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

 

Селищний голова                                                                                    Іван ПІЛЯК